banner

Eğitim Teknolojisi BİLPORT ile başarı parmakların ucunda
BİLFEN Eğitim Portalı BİLPORT ile ders çalışmak çok daha kolay ve zevkli hale geliyor. Öğrencilerin, eğlenirken öğrenebileceği, araştırma alışkanlığı kazanabileceği ve görsel eğitimin bütün imkanlarından yararlanabileceği bir dijital eğitim platformu olan geleceğin eğitim teknolojisi BİLPORT ile başarı öğrencilerin parmaklarının ucunda yer alıyor.

bilportBilfen Yayıncılığın dijital eğitim platformu olan Bilport, öğretmenlere birçok açıdan kolaylık sağlıyor. Öğretmenlere sağladığı kolaylıklar şöyledir;

- Bilport öğretmenler için okulda ders anlatırken ve dersleri işlerken yegane yardımcı olarak tasarlandı.

- Akıllı tahta, projeksiyon, bilgisayar, tablet ve akıllı cep telefonlarından rahatlıkla girebilir, içeriklere her yerden ulaşabilir.

- Ödevleri online olarak verebilir, çalışma sayfalarına konularla ilgili video, animasyon, etkinlik ve soru robotundan belirlediğiniz kazanımlardan testleri ekleyip değerlendirmelerinizi yine online olarak yapabilir.

- “Bilport”un içerisinde bulunan laboratuvar kısmından deneyleri ve modellemeleri izletebilir, “Bilport”un etkileyici görsellerinden yararlanılabilir. Ek bir yazılım gerektirmeksizin sayfalar üzerinde notlar alabilir, vurgular yapabilir, çalışma sayfaları ekleyebilir, işlem yapabilir ayrıca yazı yazabilir.

- Branşlarına ait bütün konu anlatımı fasiküllere ve kazanım tarama testlerine ulaşabilir.

VELİLER ÇOCUKLARININ BİLGİSİNİ TAKİP EDEBİLECEK

Dijital bir platform olan Bilport’u veliler, çocuklarının derslerdeki başarısı için bu uygulamayı kullanabilirler. Velilerin bu uygulamayı kullanmasını gerektirecek Bilport’un özellikleri şunlardır;

- Bilport çocuğun okuldaki başarısını artırmak için en iyi yardımcıdır.

- MEB müfredatına ve FATİH tabletlerine %100 uyumludur. Çocuğunuzun “Bilport”la çalıştığı derslerin raporlarını alabilir, yaptığı testleri ve çalışmaları uzaktada olsanız e-posta adresinize gönderebilir ve takip edebilirsiniz.

- Ayrıca “Bilport”la evinize; özel bir kütüphane, binlerce görsel-video-animasyon, kişisel bir laboratuvar, yüzbinlerce soru ve fasikül setleri ve kazanım tarama testlerini getiriyorsunuz.

“Bilport” çocuğunuzun eğlenirken öğreten, araştırma alışkanlığı kazandıran ve görsel eğitimin bütün imkanlarından yararlanabileceği bir dijital eğitim platformudur. Geleceğin eğitim teknolojisi Bilport ile başarı çocuğunuzun sadece parmaklarının ucunda.

DERS ÇALIŞMAK DAHA KOLAY VE ZEVKLİ

Öğrenciler için ise “Bilport”la ders çalışmak çok daha kolay ve zevkli hale geliyor. Öğrenciler, içerisindeki konu anlatımlı fasiküllerle derslerinizi çalışabilir, üzerinde notlar alıp işlem yapabilir, etkinlikler ve oyunlarla eğlenerek öğrenebilir. Ayrıca, soru robotundan belirlediği zorlukta, soru sayısında ve kazanımda testler çözebilir, arkadaşlarıyla blog sayfasından iletişime geçebilir ve etkileyici görsel videoları izleyerek çalıştıklarını pekiştirebilir.

Bilport ile detaylı başarı raporlarına ulaşılmasıyla öğrenciler, adeta size rehberlik eden bir öğretmen gibi eksiklerinizin nerede olduğuna göz atabilirler. Bilport dijital platformu, öğrencilerin başarısını arttıran en iyi arkadaşı olacak.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.