banner
banner

Topbaş’tan kar yağışı uyarısı
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş, “Akşam saatlerinde İstanbul’da kar yağışının başlamasını bekliyoruz. İstanbul’un kuzey bölgelerinde 30 cm’yi bulacak kar yağışı bekleniyor” açıklamasında bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş İstanbul’da beklenen kar yağışı ve alınan tedbirlerle ilgili açıklama yaptı.

AKOM’da düzenlediği basın toplantısında gazetecilere açıklamalarda bulunan Topbaş şunları söyledi:

Akşam saatlerinde İstanbul’da kar yağışının başlamasını bekliyoruz. İstanbul’un kuzey bölgelerinde 30 cm’yi bulacak kar yağışı bekleniyor.

Bazen 2-3 cm bile olumsuzlukları beraberinde getirebiliyor.Ekiplerimiz her türlü tedbiri aldı. Karla mücadele ekiplerimiz bütün bölgelerde mevcut durumda beklemekte.

Olumsuz hava koşulları nedeniyle Metrobüs hatlarından köylere kadar bütün tedbirleri aldık.

İstanbul Valisi Mutlu: Kar yağışı varsa elbette ki gereğini düşünürüz

İstanbul Valisi Mutlu İstanbul’daki okulların yarın için tatil edilmesi ile ilgili şu açıklamayı yapmıştı;

"Şayet eğitim-öğretimi engelleyecek düzeyde bir kar yağışı varsa, elbette ki gereğini o vakit düşünürüz" dedi.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.