banner

Penguen, Başbakan’ın o sözlerini kapak yaptı
Penguen,  Başbakan Erdoğan’ın üniversitelerde öğrenim süresinin sınırlandırılmasıyla ilgili yaptığı açıklamayı kapak yaptı.

Mizah Dergisi Penguen, bu haftaki kapağında Başbakan Erdoğan’ın üniversitelerde öğrenim sürelerinin sınırlandırılması açıklamasına yer verdi. Başbakan, geçtiğimiz günlerde üniversitelerde öğrenimin süresiz olmasını eleştirmiş, “Öğrenci öğrenciliğini bilecek, 6 yılda bitireceksen bitir, sınırsız af verdiklerimiz üniversiteleri terör alanına çevirdiler” demişti.

Üniversitelerde öğrenimin süresiz olması kararı 2011 yılında AK Parti döneminde alınmıştı. YÖK, 2011 Şubat'ında, üniversite öğrencilerine af getirmiş ve atılmayı kaldırmıştı.

İşte Penguen'in kapağı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.