banner

4+4+4 eylemine polis müdahalesi
İzmir'de 4+4+4 olarak bilinen yasa tasarısını protesto etmek isteyen gruba polis müdahale etti.

Haberin videosu için tıklayın

İzmir'de 4+4+4 olarak bilinen yasa tasarısını protesto etmek isteyen gruba polis müdahale etti. İzmir Konak Meydanı'nda toplanan KESK İzmir Şubeler platformu üyeleri, Ankara'da düzenleyecekleri eyleme katılımlarını engelleyen polisi protesto etti. Konak Meydanı'nda toplanan grup sloganlar atarak İzmir Valiliği'ne yürümek istedi. Polis barikatı ile karşılaşan grup üyeleri zaman zaman polisle tartıştı. Bazı grup üyeri gözaltına alınırken, barikatı yıkan gruba polis biber gazı ve tazyikli su ile müdahale etti.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.