banner

MEB velilere de karne verecek
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, artık velilere de karne vereceklerini söyledi.

mebMilli Eğitim Bakanlığı projelerine bir yenisini daha ekliyor. Bir televizyon programına kagtılan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, bakanlık olarak velilere de karne vereceklerini söyledi. Velilerin okulla ilgilerini, veli toplantılarına katılıp katılmadıklarını, öğretmenlerle ilişkilerini, okula katkılarını vb konularda oluşturdukları kriterlere göre bir karne oluşturacaklarını belirten Nabi Avcı, bu yöntemle velilerin okulları denetlemelerini de sağlayacaklarına dikkat çekti. "Bu bir restleşmedir" diyen Bakan Avcı, bu yöntemle karşılıklı olarak bir ilişki geliştirilmiş olacağını vurguladı.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.