banner

Selçuk Özdemir’den flaş MEB çıkışı
"Bakanlık içinde soygun yapmak isteyen grup var"
Odatv’nin gündeme getirdiği haber üzerine İnova Akademi Bilişim Eğitim Hizmetleri Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Selçuk Özdemir, “Bakanlık içinde soygun yapmak üzere örgütlenmiş bir grubun bizi alet etmeye çalıştığı pisliğe bir gram bulaşmayı bırakın Hoca’nın bakanlığından önce de sonra da bu toplum için boyumuzu aşan neler yaptığımızı göreceğinizi düşünüyorum” dedi.

selcuk_ozdemir_mebOdatv editörlerinden Sami Menteş’in Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un kardeşi Oktay Selçuk ve arkadaşı Prof. Dr. Selçuk Özdemir’in ortak olduğu şirketin MEB’e bağlı okullara yaptığı 25 milyon TL'yi aşan satış haberinin yankıları sürüyor.
Yaşananların ardından Halkın Kurtuluş Partisi (HKP) avukatları Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, İnova Akademi Bilişim Eğitim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Üyeleri Oktay Selçuk, Selçuk Özdemir hakkında “Görevi Kötüye Kullanma”, “İrtikâp”, “Kamu Görevlisinin Ticareti”, “Nüfuz Ticareti” suçlarını işlediklerini belirterek bugün Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunmuştu.
selcuk_ozdemir_mebHalkın Kurtuluş Partisi’nin suç duyurusunun ardından İnova Akademi Bilişim Eğitim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Özdemir, kişisel sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı.

Özdemir, “Sayın Parti Yetkilisi, ben hakkında suç duyurusunda bulunduğunuz kişilerden Selçuk Özdemir’im. Suç duyurusu işlemleri bir taraftan yürürken, İnova Akademi’yi, projemiz Bilişim Garajı’nı, beni, Ziya Hoca’nın Bakan olmasından çok önce başlayarak ve bu halkın gerçekten kurtuluşu için neler yaptığımızı yakından görmenizi ve tanımanızı rica ediyorum. Bakanlık içinde soygun yapmak üzere örgütlenmiş bir grubun bizi alet etmeye çalıştığı pisliğe bir gram bulaşmayı bırakın Hoca’nın bakanlığından önce de sonra da bu toplum için boyumuzu aşan neler yaptığımızı göreceğinizi düşünüyorum” açıklamasında bulundu.
Şimdi gözler Özdemir’in yaptığı açıklamada MEB’deki bir gruba yaptığı vurgu sonrası MEB’in nasıl bir açıklama yapacağına çevrildi.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.