banner

O gazete ‘hacamat’ iddiasına yanıt verdi
Habertürk'te yayımlanan 'okullarda hacamat' adı ile verilen haberde adı geçen Okulların Sesi gazetesi haberi yalanladı.

Okulların Sesi gazetesini çıkaran Akademi Ajans, Habertürk'te çıkan haberle ilgili yaptığı açıklamada gazetenin hiçbir resmi kurum ve kuruluşlarla bağlantısı olmadığı belirtilirken gazetede sadece eğitimle ilgili haber yorum ve ropörtajların yayınlandığı vurgulandı.

Akademi Ajans, "Bugün birçok haber organında 'skandal' olarak lanse ettirilen haberin tamamen uydurma ve provokasyon amacı güttüğü" belirtildi.

Ajans, Hacamat Uzman Süleyman Gök'ün gazeteye Haber-Reklam olarak vermek istediği reklamın gazetenin baskıya girmediği prova aşamasında olduğu belirtilerek haberle ilgili hukuki girişimde bulunacaklarını açıkladı.

(haber7)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.