banner

Atanamayan öğretmenler 15 Mayıs’ta alanlarda
Atanamayan öğretmenler yarın Milli Eğitim Bakanlığı önünde yaşadıkları sıkıntıları dile getirmek için bir araya gelecek.

Yarın saat 10:30'da ataması yapılmayan öğretmenler sorunlarını dile getirmek için Milli Eğitim Bakanlığı önünde bir araya gelecek. Atanamayan öğretmenler tarafından eylem öncesi yayımlanan bildiride şu mesaj vardı,  "81 ilden Hakkımız Olan 28 Bin Adaletli Öğretmen ataması için 15 Mayıs'da Ankara'dayız."

2012 KPSS’den önce 55 bin öğretmen sözünden geriye kalan 28 bin öğretmen atamasının yapılması için atama bekleyen öğretmenlere Türk Eğitim Sen’den de destek geldi.

Türk Eğitim Sen Başkanı İsmail Koncuk ‘Katılın destek verin, kalabalık bir eylem sonuç almamıza yardımcı olacaktır. Biz bize düşeni yapıyoruz, sizler de size düşeni yapınız. Sabah bayındır 2 sokak no:46 adresinde olan Türk Eğitim Sen' genel merkezinde buluşalım, yürüyerek MEB önüne gidelim’ diyerek çağrıda bulundu.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.