banner

Kız-erkek ayrılığı şimdilik tercihe bırakıldı!
Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, "Kız-erkek kamplarını ayırma şeklindeki bir uygulamadan ziyade, kız kamplarına gitmek isteyenleri, kız kamplarına, erkek kamplarına gitmek isteyenlerin erkek kamplarına yönlendirme şeklinde bir hazırlık yürütüyoruz. Şuan alınmış bir kararımız olduğunu zannetmiyorum" dedi.

gençlik kamplarında kız erkek ayrılığıGençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, düzenlediğini basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı. “Gençlik Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün, gençlik kamplarında kız-erkek öğrenci ayrımı yapılacağı yönünde bir hazırlığı olduğu söyleniyor. Bu konu hakkındaki durum nedir?” sorusunu şöyle yanıtladı: "Kız-erkek kamplarını ayırma şeklindeki bir uygulamadan ziyade, gelen talep doğrultusunda kız kamplarına gitmek isteyenleri, kız kamplarına, erkek kamplarına gitmek isteyenlerin erkek kamplarına yönlendirme şeklinde bir hazırlık yürütülüyor. Fakat şuan internet üzerinden başvuruların alınacağı bir takvim içindeyiz. Ne kadar başvuru olacak, ne kadar talep gelecek, talep bu yönde mi, başka yönde mi bunun değerlendirmesini yapacağız. Şuan itibariyle alınmış, kesinleşmiş, deklare edilmiş bir kararımız olduğunu zannetmiyorum” diye yanıt verdi.

(hürriyet)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.