banner

Bu sefer yumurta atamadan gözaltına alındılar
Adana’da, Anayasa Komisyonu Başkanı Ak Parti Milletvekili Burhan Kuzu’nun konuşma yaptığı toplantıya katılmak isteyen ancak buna izin verilmeyince eylem yapan 13 kişi gözaltına alındı.

bu sefer yumurta atamadan gözaltına alındılarAk Parti Adana Gençlik Kolları tarafından organize edilen ve Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda düzenlenen ’Yeni Anayasa Yapım Süreci’ adlı konferansa Burhan Kuzu, konuşmacı olarak katıldı. Bu sırada 20 kişilik bir grup da salona davetli olmadıkları belirtilerek alınmadı. İçeri alınmayan grup, direnince polis müdahale etti. Çıkan arbedenin ardından göstericilerden 13’ü gözaltına alında. Sloganlar atan göstericiler, Erdoğan Çıtak Polis Merkezi’ne götürüldü. Arbedenin ardından Burhan Kuzu, konuşmasını yaptı. Kuzu daha önce benzer bir konferansta yumurtalı saldırıya uğramıştı. (Milliyet)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.