banner

Coğrafya öğretmeni izleyenleri şoke etti
‘Kim Milyoner Olmak İster’e katılan coğrafya öğretmeni çok basit bir coğrafya sorusunu bilemedi hem Kenan Işık hem de izleyenler şaşkına döndü.

Coğrafya öğretmeni herkesi şaşırttıKenan Işık’ın sunduğu yarışma programı ‘Kim Milyoner Olmak İster’e katılan yarışmacı bir coğrafya sorusunu bilemeyince telefonla joker hakkını kullandı. Yarışmaya telefonla bağlanan Coğrafya Öğretmeni Zehra Esra Balkan ‘Üç ülkeyle sınırı olan ülkemiz hangisidir?’ Sorusuna yanlış cevap verdi ve öğrencisi yarışmayı kaybetti. Bunun üzerine stüdyoda soğuk rüzgarlar esti.

 

 

 

 

 

 Haberin videosu

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.