banner

Hedef 1 milyon
Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, gençlik projelerinde 1 milyon kişiye ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.

Hedef 1 milyonProjede 1 milyon kişiye ulaşılması halinde, projelerin yerine oturacağını ifade eden Bakan Kılıç, ''Doğrudan ulaşmayı hedeflediğimiz kişi sayısı 250 bin. Fakat esas hedef bu alanlarda 1 milyon rakamına ulaşmak. 1 milyon rakamına ulaşabildiğimiz takdirde gençlik projeleri yerine oturdu diyebiliriz. Bu yalnızca Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı kurumların yürüttüğü gençlik projeleridir'' diye konuştu.

Ecdadın Türkiye Cumhuriyeti'ni kurduğu güzergahlarda gençleri seyahat ettirdiklerini anlatan Bakan Kılıç, ''Böylece cumhuriyete giden yolda kazanılan savaşlar, Osmanlı İmparatorluğu'nun medeniyet inşasındaki özverili çalışmaları... Tüm bunları gençlerimizin yaşamalarını, bu illeri, bölgelerimizi hissetmelerini, böylelikle milli ve manevi bir ruhla geleceğin inşasına ortak olmalarını arzu ediyoruz'' ifadelerini kullandı.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.