banner

Üniversite öğrencisi Bayülgen sayesinde 100 aldı
Uzun yıllar televizyon ekranlarında kendi yarattığı formatlarla seyircinin beğenisini kazanan Okan Bayülgen, bu defa da bir üniversite öğrencisine faydalı oldu.

Uzun yıllar televizyon ekranlarında kendi yarattığı formatlarla seyircinin beğenisini kazanan Okan Bayülgen, bu defa da bir üniversite öğrencisine faydalı oldu. Bir programının bitiminde baskına uğradığı üniversiteli gencin sorularını cevapladı, emrivaki röportaj ısrarcı öğrenciye 100 tam puan kazandırdı...

ÜNİVERSİTELİ HAYRANINI KIRAMADI

OKAN Bayülgen, milyonları güldürdüğü programlarının yanı sıra bu defa da bir üniversite öğrencisinin yüzünü güldürdü. Program çıkışı kıramayıp sorularını cevapladığı Uğur Düşen adlı Aydın Üniversitesi öğrencisi, Bayülgen'in sayesinde multimedya dersine hazırladığı 'Türk Sineması ve Ağır Roman' adlı çalışması için tam 100 puan aldı.

EMRİVAKİ TAM PUAN GETİRDİ

ÜNLÜ şovmen, başrolünü üstlendiği 'Ağır Roman' filmiyle ilgili soruları cevaplarken "Bunun program sonrasında bir baskın olduğunu bu röportajı yapmayı hiç istemediğimi de, çok yorgun olduğumu söyleyeyim" diyerek başladığı röportajda Türk Sineması için ayrı bir yeri olan filmle ilgili güzel bir röportaj vermiş oldu. İstanbul Aydın Üniversitesi Radyo Televiyon birinci sınıf öğrencisi Uğur Düşen, randevu almadan, emrivaki yaparak ikna ettiği Bayülgen sayesinde 100 puan aldı.(habertürk)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.