banner

Ünlü Şovmen’den okula başlayan oğluna ilginç tavsiye
'Derse girer girmez güzelce uyu'

Mehmet Ali Erbil ve eski Eşi Tuğba Coşkun oğulları Ali Sadi'yi okulun ilk gününde yalnız bırakmadı. Erbil'in oğluna tavsiyesi ile şöyleydi...

Mehmet Ali Erbil ve eski eşi Tuğba Coşkun oğulları Ali Sadi Erbil'in okula başlaması dolayısıyla bir araya geldiler. Okulun ilk günü oğullarını yalnız bırakmadılar. Çifte Erbil'in ilk eşinden olan kızı Sezin de eşlik etti. 74 aylık olan Ali Sadi normal şartlarda gelecek sene okula başlayacaktı. 4+4+4 kanunuyla bu yıl okula başladı.

Sempatik şovmen Mali, ''Oğlum derse girer girmez güzelce uyu tembihinde bulundum.'' deyince etrafındakileri kahkahaya boğuldu.(milliyet)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.