banner

19 Mayıs Stadı’nın yerine modern tesis
Cebeci İnönü Stadyumu ve Eryaman'daki Spor Genel Müdürlüğü ek binası olimpiyat hazırlık merkezi, küçük çap silahlar olimpik atış poligonunda incilemelerde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, ''AK Parti olarak Cumhuriyetimizin başkentine, çok vizyoner tesisler kazandırmak istiyoruz'' dedi.

Yeni stadyum ile ilgili hakim görüşün, 19 Mayıs Stadı'nın yıkılıp, yeniden modern bir proje şeklinde inşa edilmesi yönünde olduğunu belirten Bakan Kılıç, ''Başbakanlık Toplu Konut İdaresi ile proje çalışmalarımız bitmek üzere. Ondan sonra hızlıca arsaların ve projelerin değerlendirilmesi çalışmasına başlayacağız. Bu yöndeki çalışmaların talimatını da verdik'' şeklinde konuştu.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.