banner

6 yaşındaki çocuk öğretmenini dövdü
ABD’de bir okulda spor öğretmeni olan John Webster 6 yaşındaki öğrencisinin kendisine saldırdığını ve attığı tekmeler sonucu yaralandığını iddia ederek mahkemeye başvurdu. Webster çocuğun “melek yüzlü şeytan” olduğunu söyledi.

ABD’nn New York kentinde bir okulda öğretmenlik yapan John Webster 6 yaşındaki öğrencisi Rodrigo Carpio’nun kendisine attığı tekmeler sonucu ayak bileğinde zedelenmeye neden olduğunu söyleyerek şikayetçi oldu.

Çocuğun ailesi 100 kilogram ağırlığındaki Webster'ın küçük bir çocuktan dayak yemesinin komik bir iddia olduğunu düşünüyor.

“KÜÇÜK DÜŞÜRÜLDÜM, ÜZGÜNÜM”

New York Post gazetesinin haberine göre çocukları kantine götürmek isterken Carpio’nun saldırısına uğrayan Webster zedelenen ayak bileği ve incinen dizi için bir süredir fizik tedavi görüyor.

O melek yüzlü bir şeytan. Bir bakıyorsunuz çok iyi davranıyor aradan birkaç dakika geçiyor hayatınızı kabusa çeviriyor.”

Carpio’nun okul müdürüne de saldırdığını belirten Webster “küçük düşürüldüğü” için çok üzgün olduğunu söyledi.

“KOMİK BİR İDDİA”

Webster’ın avukatının “Küçük terör” olarak bahsettiği Carpio’nun babası Jorge Carpio kendilerine açılan davayı “komik” olarak nitelendirdi.

Baba Carpio şöyle konuştu: “Benim küçük oğlum bir yetişkine nasıl bu kadar büyük bir zarar verebilir?

(ntv)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.