banner

Kitap Toplama Seferberliği
Türkiye’nin ilk alışveriş merkezi Galleria,  İstanbul’daki 10 okulun kütüphanesi için yürütülen kitap toplama kampanyasına ev sahipliği yapıyor.

Galleria, Doğa Koleji ve Türk Kütüphaneciler Derneği (TKD) ile birlikte “Bilgiye Uzanan Köprü” projesi kapsamında İstanbul’da belirlenen 10 okulun kütüphanesi için kitap toplama kampanyası başlattı. 30 Kasım’a kadar sürecek sosyal sorumluluk kampanyasında kitaplar Galleria içerisine kurulan standa teslim edilebilecek.

“Bilgiye Uzanan Köprü” Projesi, ilk ve ortaöğretim kurumlarına modern kütüphaneler kazandırmak, öğrenci ve öğretmenlerin bilgiye kolayca ulaşmalarını sağlamak, öğrencilere okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Türk Kütüphaneciler Derneği İstanbul Şubesi arasında imzalanan bir protokolle 2011 yılında uygulamaya konuldu.

Galleria’daki kampanya, İstanbul’da belirlenen, imkânları kısıtlı 10 okulun kütüphanesine kitap sağlanmasını hedefliyor.

Bilgi için;

Manifesto İletişim

Hande Olgaç, Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. , 0554 499 9901  

İpek Kocael, Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. , 0507 699 7352

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.