banner

Öğretmenlere e-İngilizce eğitimi
Aydın Milli Eğitim Müdürlüğü yaptığı açıklamada isteyen öğretmenlere E-İngilizce Eğitimi verileceğini belirtti.

Aydın Milli Eğitim Müdürü Pervin TÖRE tarafından diğer il milli eğitim müdürlüklerine gönderilen yazıda, Bakanlıkla işbirliği halinde, internet üzerinden E-İngilizce Eğitimi verilmesinin planlandığı ve eğitime branşı ingilizce dışında olan öğretmenlerin başvurabileceği açıklandı.

Katılımcı sayısı 1200 olup, dağılımı Aydın il milli eğitim Müdürlüğü yapacak.

Eğitime başvurmak isteyen öğretmenler, http://aydin.meb.gov.tr/eingilizce.php adresinden 22 Ekim 2012 tarihine kadar başvurularını yapabilecek.

Eğitim, Bakanlığın adobe connect kullanan e-konferans sistemi üzerinden yapılacaktır, sistemin kılavuzu için tıklayınız.

Başlama Tarihi: 30 Ekim 2012 Salı 18:00

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.