banner

Bu sefer de arkadaşını yaktı
Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında TBMM sorusunu bilemeyen siyaset bilimci olarak günlerce konuşulan Gözde Umay Dalkalı, manşetlere çıkarak popüler olma hayalinden vazgeçmiyor.

Geçtiğimiz hafta arkadaşıyla Aziz Yıldırım ve Samet arasındaki diyaloğun taklidini yaparak adından söz ettiren ve manşetlere çıkmayı başaran Dalkalı, yine Milyoner yarışmasıyla gündeme geldi. Ancak bu kez yarışmacı olarak değil, yarışmacının arkadaşı olarak adından söz ettirdi. Çünkü Dalkalı'nın kendisini gibi Yeditepe Üniversitesi arkadaşı da yine kendisi gibi basit bir soruyu bilemedi ve 2. soruda elendi.

 

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.