banner

KPSS'de büyük operasyon
İzmir’de KPSS’de başkasının yerine sınava girdikleri ve bu sahteciliği organize ettikleri ileri sürülen KPSS çetesi çökertildi, 19 kişi gözaltına alındı

Polisin eylül ayında yapılan KPSS’de sahteciliğe yönelik daha önce gerçekleştirdiği operasyonun ikinci ayağında gözaltına aldığı 19 kişiden çoğunun, başkasının yerine sınava girenler olduğu belirtildi. Operasyonun sürdüğü, gözaltı sayısının artabileceği bildirildi.

İZMİR Emniyet Müdürlüğü, KPSS’ye başkasının yerine girdikleri ve bu sahteciliği organize ettikleri ileri sürülen 19 kişiyi gözaltına aldı. Polisin eylül ayında yapılan KPSS’de sahteciliğe yönelik daha önce gerçekleştirdiği operasyonun ikinci ayağında gözaltına aldığı 19 kişiden çoğunun, başkasının yerine sınava girenler olduğu belirtildi. Operasyonun sürdüğü, gözaltı sayısının artabileceği bildirildi.

 

Dinçer’den KPSS operasyonu açıklaması

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.