banner

Bildiği halde cevaplamayınca milyonları kaçırdı
Kim Milyoner olmak ister adlı yarışmaya katılan Galatasaray Üniversitesi Endrüsti Mühendisliği öğrencisi olan yarışmacı soruyu bildiği halde cevaplamayınca 250 bin TL'yi kaçırdı.

Galatasaray Üniversitesi Endrüsti Mühendisliği bölümünde okuyan Emrehan, Tüm insanlar, doğaları gereği bilmeyi arzular’ sözü kime aittir’” sorusunun doğru cevabı olan Aristoteles’i bilmesine rağmen emin olamadığı için kazandığı125 bin TL2yi riske atamadı.

Uzun süre Aristoteles cevabını verip vermemek konusunda kararsız kalan yarışmacı "125 bin TL'nin hayallerini gerçekleştirmeye yeteceğini" söyleyerek yarışmadan çekildi ama doğru cevap "Aristoteles" çıkınca adeta yıkıldı.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.