banner

RedHack ‘Anayasa’yı hackledi!
Bugüne kadar birçok bakanlık ile kamu kuruluşunun internet sitesini hackleyen Kızıl Hackerlar olarak da bilinen ‘RedHack’ Anayasa Mahkemesi’nin sitesini çökertti. 

RedHack, Twitter üzerinden Anayasa Mahkemesi’nin sitesini çökerttiğini duyurdu. Anayasa Mahkemesi’ne yapılan saldırının bugün başlayan RedHack davası nedeniyle yapıldığı belirtilirken, açıklamada; ‘RedHack’ “26 Kasım’daki RedHack Davasi öncesinde #Anonymous tarafindan baslatilan #op4Redhack bunyesinde anayasa.gov.tr  çökertilmiştir!” denildi.

Dün gece de siteye saldırı düzenleyen RedHack, duruşma saatinde yaptığı müdahaleyle anayasa.gov.tr'ye ikinci hackini gerçekleştirdi.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.