banner

Okul sütüne yeni kutu
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın hayata geçirdiği okul sütü projesinin yeni öğretim yılındaki kutusu belli oldu.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, 2012-2013 ''Okul Sütü Programı'' çerçevesinde dağıtılacak süt kutusunun bir yüzünde ''Biz geleceğiz, gelecek bizim'' ve ''Sağlıklı büyüme ve gelişme için süt içelim'' sloganları, diğer yüzünde ise EXPO 2016 Antalya ile İzmir'in aday olduğu EXPO 2020'nin logoları yer alacak. 

Kutunun yan yüzünde sütün enerji ve besin öğeleriyle Sağlık, Milli Eğitim, Gıda, Tarım ve Hayvancılık bakanlıklarıyla Ulusal Süt Konseyi'nin logosuna yer verilecek. 

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.