banner

Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi karıştı eğitime ara verildi
Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi'nde dünden beri devam eden olaylar sebebiyle eğitim ve öğretime ara verildi. Okuldaki öğrenciler tahliye ediliyor.

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi'nin bahçesinde, dün akşam saatlerinde karşıt görüşlü grubun karşılaşması ile başlayan olaylar, taşlı sopalı kavgaya dönüşmüştü. Olayların bugün de sürmesi üzerine okul yönetimi polisten yardım istedi. Kısa bir süre sonra okula çevik kuvvet ekipleri girerek güvenlik önlemi aldı. Ardından eğitim-öğretime 10 Aralık'a kadar ara verildiği öğrenildi.

  

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.