banner

MHP lideri Bahçeli’den okul kıyafeti açıklaması
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, iktidarın yeni yönetmeliğin doğuracağı bazı sakıncaları ve olumsuzlukları ihmal etmemesi gerektiğini söyledi.

Bahçeli, iktidarın yeni yönetmeliğin doğuracağı bazı sakıncaları ve olumsuzlukları ihmal etmemesi gerektiğini söyledi.

Ülkemizde gelir dağılımındaki eşitsizlik göz önüne alındığında çocuklar arasındaki farklılığın daha da belirmesinin birçok sosyal soruna davetiye çıkaracağını dile getiren Bahçeli, ''Önlüğün çıkması, tek tip giyim kıstasının kaldırılması aileler arasındaki maddi ve fiziki uçurumların çocuklara yansımasına zemin hazırlayacaktır'' iddiasında bulundu.

 

 

Başbakan Erdoğan'dan önlük açıklaması

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.