banner

2013 yılı bütçe görüşmeleri başlıyor
2013 yılı bütçe görüşmeleri bugün TBMM Genel Kurulu’nda başlıyor. Tartışmalı ve hareketli geçeceği beklenen bütçe görüşmelerinde gözler liderlerin yapacağı konuşmalara çevrildi

TBMM Genel Kurulu'nda, 2013 bütçesinin tümü üzerinde görüşmeler bugün yapılacak. Genel Kurul, 2013 bütçesi için saat 14.00'de toplanacak.

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in 2013 yılı bütçesini sunacağı Genel Kurul'da, AK Parti Grubu adına grup başkanvekilleri, CHP Grubu adına Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Grubu adına Genel Başkan Devlet Bahçeli, BDP Grubu adına Genel Başkan Yardımcısı Gültan Kışanak konuşacak.

Hükümet adına kürsüye gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da eleştirilere yanıt verecek.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.