banner

Ankara Üniversitesi'nde kavga çıktı
Ankara Üniversitesi'nde Hocalı Katliamı'nı protesto eden öğrenciler ile karşıt görüşlü öğrenciler arasında kavga çıktı.

Video için tıklayın 

Ankara Üniversitesi'nde Hocalı Katliamı'nı protesto eden öğrenciler ile karşıt görüşlü öğrenciler arasında kavga çıktı. Kavgada 2 öğrenci yaralandı. Polis gerginliğin devam etmesi üzerine iki gruba da biber gazıyla müdahale ederek dağıttı. Akşam saatlerinde Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü'nde Hocalı Katliamı'nı protesto eden bir öğrenciler ile karşıt görüşlü öğrenciler arasında kavga çıktı. Kavgada 2 öğrenci yaralandı. Kavga üzerine kampüse polis ekibi veambulans sevk edildi. Yaralı 2 öğrenci ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. İki grup arasında gerginliğin devam etmesi üzerine polis ekipleri biber gazı ile müdahale etti.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.