banner

Erdoğan'a fahri doktora unvanı
Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü'nde düzenlenen törenle Başbakan Erdoğan'a fahri doktora unvanı verildi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eğitimde teori, pratik buluşmasının başarılması gerektiğini belirterek, ''Onun için de organize sanayi bölgesi içerisine artık şunu şart koşuyoruz; organize sanayi bölgesi içerisine okulunu da yapacaksın'' dedi.

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü'nde düzenlenen törenle Başbakan Erdoğan'a fahri doktora unvanı verildi. Törende ayrıca üniversite bünyesinde yapımı tamamlanan tesislerin de toplu açılışı gerçekleştirildi.

Başbakan Erdoğan, Gaziantep Üniversitesi'ne, rektör ve yönetimine fahri doktora unvanı takdim etmelerinde dolayı teşekkür ederek, açılışı gerçekleştirilen yatırımların da Gaziantep Üniversitesi'ne, öğrencilere ve Gaziantep şehrine hayırlı olmasını diledi.

Başbakan Erdoğan'ın sözleri üzerine salondan bazı kişiler ''bir üniversite de yolda, geliyor'' diye seslendi. Bunun üzerine de Başbakan Erdoğan, ''Biri de geliyor, haberim var'' diyerek gülümsedi.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.