banner

Galatasaray Üniversitesi’nden öğrencilere duyuru
Galatasaray Üniversitesi Rektörlüğü, dün çıkan yangın sonrası, eğitim öğretimin hiçbir aksama olmaksızın akademik takvimde duyurulduğu şekilde devam edeceğini bildirdi.

Galatasaray Üniversitesi'nden yapılan açıklamada, dün saat 19.30 sıralarında üniversitenin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim elamanlarının çalışma odalarının yer aldığı tarihi binanın üçüncü katında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktığı belirtildi.

İtfaiye ekipleri tarafından müdahale edilmiş olmasına rağmen uzun süre söndürülemeyen yangın sonucunda tarihi binanın ağır hasar gördüğü kaydedilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

''Meydana gelen vahim olay karşısında üzüntümüz tarifsizdir. Yapılacak hasar tespitinden sonra binamızın eski haline getirilmesi için çalışmalar el birliğiyle aralıksız sürdürülecektir. Eğitim-öğretim hiçbir aksama olmaksızın akademik takvimde duyurulduğu şekilde devam edecektir. Gelişmelerle ilgili bilgiler kamuoyuyla paylaşılacaktır.''

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.