banner

Ömer Dinçer görevini devretti
Milli Eğitim Bakanlığı'nda devir teslim töreni yapıldı. AK Parti İstanbul Milletvekili Ömer Dinçer, Milli Eğitim Bakanlığı görevini bakanlık makamında yapılan törenle, AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı'ya devretti. 

AK Parti İstanbul Milletvekil Ömer Dinçer, Milli Eğitim Bakanlığı görevini bakanlık makamında yapılan törenle, AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı'ya devretti. Devir teslimi sırasından yeni Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Dinçer'e "Bundan sonra her başımız sıkıştıdığından sizden desteğimizi alacağız" dedi ve teşekkür etti. Avcı, karne alan öğrencileri unutmadı ve "Karne alan öğrencileri tebrik ediyor ve iyi tatiller diliyorum" dedi. Son olarak da "Bu görevi bize layık gören Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Başbakanınımıza teşekkür ediyorum" dedi.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.