banner

Hüseyin Çelik’ten Şubat ataması açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, atama bekleyen öğretmenlere Twitter üzerinden sevindirici bir haber verdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Twitter’dan atama bekleyen öğretmenlere yazdığı mesajında, Şubat atamasını Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’yla paylaşacağını söyledi.

Eski Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, Türkiye’de binlerce öğretmen Şubat ataması beklerken öğretmenlere “atama beklemeyin” açıklaması yapmıştı, bu açıklamayı Başbakan Erdoğan’da desteklemişti. Erdoğan'ın önceki gün kabine değişikliği yapmasıyla Şubat ataması yeniden gündeme geldi. Çelik dün Twitter üzerinden şu mesajı paylaştı: “Şubat atamasını da Sayın Nabi Avcı’yla paylaşacağım. Maliye ve Devlet Personeli ikna edebilirse onun da olumlu bakacağını düşünüyorum.”

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.