banner

Başbakan’ı protesto eden öğrencilere gözaltı
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı program öncesi Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Kampüsü'ndeki program öncesinde protesto gösterisi yapmak isteyen yapmak isteyen öğrencilere polis müdahale etti.

Gözaltına alınan öğrenciler, sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

Öğrenci Kollektifi üyesi bir grup eylemci, Marmara Üniversitesi 130. Kuruluş Yıldönümü Etkinliği'nin yapıldığı Haydarpaşa Kampüsü önüne geldi. Otobüsten indikten sonra birden pankart açarak eylem yapmak isteyen göstericilere, çevik kuvvet polisi müdahale etti. Müdahale sırasında polis ile öğrenciler arasında arbede yaşandı.

Gözaltına alınan öğrenciler polis otobüsüne bindirildi. Bazı öğrencilerin gözaltına alınmamak için polise direndiği görüldü. Gözaltına alınan öğrenciler, sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.