banner

ODTÜ’lü öğrenci izleyenleri şaşırttı!
Kenan Işık'ın sunduğu "Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasında ODTÜ’lü öğrenci izleyenleri şaşırttı

Kenan Işık'ın sunduğu "Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasında yine çok konuşulacak bir yarışmacı vardı. ODTÜ'lü Anılcan Yılmaz, birinci soruya doğru cevap verdi, ikinci soruda ise 'seyirci jokeri' hakkını kullanarak doğru yanıtı verebildi. Yarışmada 3. soru olan "Birinin yol açtığı zararın yaptığı iyilikten büyük olduğunu ifade ederken, attığı taşın hangisine değmediği söylenir?" sorusuna "Ürküttüğü serçeye" cevabını verince ise elendi. Bu soruda elenmesine kendisi de şaşıran Anılcan, "sorular hiç bilmediğim yerlerden geldi" dedi.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.