banner

Hüseyin Çelik’ten atama bekleyen öğretmenlere sitem
Hüseyin Çelik, atama bekleyen öğretmenlere bu sözlerle sitem etti.

Ak Parti Hükümet Sözcüsü Hüseyin Çelik, bugün Başbakan Erdoğan’ın Şubat’ta atama bekleyen öğretmenleri hayal kırıklığına uğratan açıklamalarının ardından Twitter’dan öğretmen adaylarına seslendi.

Çelik, Başbakan Erdoğan’ın Ak Parti Grup Toplantısı’nda Şubat ataması bekleyen öğretmen adaylarına atama haberi vermemesi nedeniyle kendisine çok sayıda tweet atan öğretmen adaylarına şu sözlerle sitem etti; “Birileri sizin adınıza didindiği zaman, sadece olumlu sonuç alınınca değil, olumsuz sonuç alınınca da teşekkürü hak etmesi lazım. Bu kadar iyi niyetimizi abuk subuk tweetlerle karşılayanlar ,kendi kalitelerini ortaya koyuyorlar. Bana değil kendilerine kötülük ediyorlar.” Dedi. (haber eğitimtercihi)

İşte Hüseyin Çelik’in atama bekleyen öğretmenlere sitem dolu tweetleri;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.