banner
banner

YGS adaylarına otobüsler ücretsiz
YGS adayları 24 Mart sınav günü belediye otobüslerinden ücretsiz yararlanabilecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı İsmail Yolcu, 24 Mart Pazar günü Yükseköğretime Geçiş Sınavı'na katılacak adayların sınav giriş kartlarını göstererek belediye otobüslerinden ücretsiz yararlanabileceklerini söyledi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı İsmail Yolcu, 24 Mart Pazar günü Yükseköğretime Geçiş Sınavı'na (YGS) katılacak adayların sınav giriş kartlarını göstererek belediye otobüslerinden  ücretsiz yararlanabibileceklerini söyledi.   

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı İsmail Yolcu yaptığı açıklamada, YGS'ye girecek öğrencilerin sınav yerlerine kolayca ulaşmalarını sağlamak için  belediye otobüslerinin n ücretsiz olacağını açıkladı. Yolcu  ''Büyükşehir Belediyesi olarak ulaşım ağımızı genişletmiş durumdayız. Vatandaşlarımıza hizmet doğrultusunda belirli günlerde ve bayramlarda ulaşımı ücretsiz sağlıyoruz. Bu kapsamda 24 Mart Pazar günü Yükseköğretime Geçiş Sınavı'na girecek adaylar için düzenleme gerçekleştirdik. YGS adaylarına seferler ücretsiz. Adaylar sınav giriş kartlarını göstererek, belediye otobüslerimiz ile ulaşımlarını ücretsiz bir şekilde sağlayabilirler. Tüm adaylara başarılar diliyoruz.'' diye konuştu.

  

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.