banner

Çanakkale Zaferi'nin 98. yıldönümü




18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 98. yıldönümünde çeşitli törenler düzenlenecek.

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 98. Yıl Dönümü nedeniyle Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Çankaya Köşkü'nde, Spor Genel Müdür Vekili Mehmet Baykan ve beraberindeki gençlik heyetini kabul edecek.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ise Çanakkale'de 18 Mart Stadyumu'nda düzenlenecek olan Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin yıl dönümü törenlerine katılacak.

Şehit ve gazilerin yakınlarıyla öğle yemeğinde buluşacak olan Başbakan Erdoğan, daha sonra Ecebat'taki Şehitler Abidesi'nde düzenlenen törene katılacak.

Başbakan Erdoğan, Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezi'nde Anadolu Ajansı'nın Genelkurmay Başkanlığının katkılarıyla düzenlediği ''Ocak-Mehmetçiğin Dünyası'' sergisini açacak.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'in Erdoğan'a  eşlik edeceği serginin açılışında, Bakanlar Fatma Şahin, Taner Yıldız, Suat Kılıç, Muammer Güler, Ömer Çelik, Nabi Avcı, İsmet Yılmaz, Veysel Eroğlu, Mehmet Müezzinoğlu ve Binali Yıldırım da bulunacak.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.



Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.