banner
banner
banner

Ali Ağaoğlu kendini taklit eden üniversiteliye burs verdi
Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu’nun sosyal medyada kendi adını kullanarak paylaşımlarda bulunan bir üniversite öğrencisiyle başı uzun bir süredir dertteydi. Ağaoğlu sonunda Twitter’da kendi adını kullanarak komik iletiler paylaşan bu öğrenciyi buldu ve ofisine çağırttı.

Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu’nun adını kullanarak Twitter üzerinden Ali Ağaoğlu adına komik iletiler paylaşan kişinin bir üniversite öğrencisi olduğu ortaya çıktı. Ali Ağaoğlu’nun uzun süredir aradığı bu kişiyi bulduğu ve bu öğrenciye burs verdiği belirtildi.

 

 

 

 

Ali Ağaoğlu adlı kişinin attığı tweetlerden bazıları;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.