banner

Yarışmacı, Kenan Işık’a öyle bir teklifte bulundu ki…
‘Kim Milyoner Olmak İster’e katılan 18 yaşındaki yarışmacı Kenan Işık’a yaptığı teklifle izleyenleri şaşırttı.

ATV ekranlarında yayınlanan Kenan Işık'ın sunduğu "Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasında ilginç anlar yaşandı. 18 yaşındaki yarışmacı Armin Farzini, Kenan Işık'a yaptığı teklifle şaşırttı. 'Bu kadar bilgili bir insansınız. Bir gün sizin yarışmanızı istiyorum' diyen Farzani'ye Işık, 'Yarıştım kendi aramızda, başaramadım' karşılığını verdi. Farzani de, 'Kamera karşısında yarışmanızı bekliyoruz. Hatta yarışmayı da ben sunayım' dedi. Bu teklif karşısında önce şaşıran Kenan Işık, 'Özel bir günde neden olmasın' yanıtını verdi.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.