banner

Rock’n purple’da büyük final
Bu yıl 2’incisi düzenlenen Rock’n Purple’da büyük final yarın Pamela’nın konseriyle yapılacak.

Rock'n Purple konseriJüride; Volkan Sönmez, Aydilge ve Şafak Karaman gibi pek çok başarılı ismin bulunduğu yarışmanın finalinde ünlü sanatçı Pamela muhteşem bir konser verecek.

İstanbul Maltepe Üniversitesi tarafından düzenlenen Liselerarası Rock Müzik Grupları yarışması “Rock’n Purple” tüm hızıyla devam ediyor.

Öğrencilerin akademik gelişimi kadar bireysel yeteneklerine de önem verilmesi gerektiği konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan İstanbul Maltepe Üniversitesi, lise öğrencilerine, müzik alanındaki yeteneklerini geliştirmesi için inanılmaz bir fırsat sunuyor.
 

“Rock’n Purple” ile Liseli Gençlere Profesyonel Bir Albüm ve Klip İmkanı…

Bu yıl 2.’si gerçekleştirilen ve gelenekselleşen yarışmaya,  İstanbul il sınırları içerisindeki 86 lisenin öğrencisi katıldı. Başladığı günden bu yana kıyasıya bir rekabetin yaşandığı Rock’n Purple’ın finali 29 Şubat Çarşamba günü saat 13:00’te başlayacak. Yarışmada birinci seçilen grubu ise muhteşem bir sürpriz bekliyor; profesyonel bir single albüm ve klip imkanı…

“Rock’n Purple Liselerarası Rock Müzik Yarışması”nın bu yılki jürisi yine alanında uzman kişilerden oluşuyor. Finale kalan öğrenciler performanslarını, Planeur Grubu, Barlas Erinç, Feyyaz Kuruş, Hakan Özlücan, Volkan Sönmez, Ahmet Çelenk, Hepgül Özdemiroğlu, Eyüp Dirlik, Aydilge, Şafak Karaman, Zeki Güner ve Mehmet Akbay’ın karşısında sergileyecek.

Rock’n Purple’ın Finalinde Pamela’dan Muhteşem Konser

Medya sponsorluğunu Kral Pop’un yaptığı Rock’n Purple Liselerarası Rock Müzik Yarışması’nın finale kalmaya hak kazanan okulları Kral Pop’ta canlı yayında açıklanacak. Yarışma, ünlü sanatçı Pamela’nın saat 15:00’de başlayacak konseri ile son bulacak.
 

Türkiye, 29 Şubat’ta Yeni Rock Grubu Yıldızı ile Tanışacak…

Rock’n Purple’ın finali de Kral Pop ekranlarından yayınlanırken, birinci olan grup profesyonel müzik stüdyolarında bir single albüm çıkarma şansını yakalayacak. İkinci olan grup öğrencileri birer laptop kazanırken, üçüncülüğü elde eden öğrenciler ise birer adet cep telefonu kazanacaklar.

Tarih: 29 Şubat

Saat: 13:00

Yer: İstanbul Maltepe Üniversitesi Kültür Merkezi Dr. Reşit Galip Salonu

Detaylı bilgi için; Sevda Yola Tel: 0 554 800 45 38

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.