banner

Gülben Ergen 8. anaokulunu açtı!
Gülben Ergen, “Çocuklar Gülsün Diye” kampanyasında 8’inci anaokulunu Aydın’ın Germencik İlçesi, 7 Eylül Mahallesi’nde açtı.
Gülben Ergen anaokulu açtıAçılış törenine ünlü şarkıcının yanı sıra Aydın Valisi Kerem Al, Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürü Funda Kocabıyık, Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Dindar ve Germencik Kaymakamı Resul Çelik katıldı. Gülben Ergen törende yaptığı konuşmada, kampanya kapsamında 2-5 yaş arası çocukların eğitimini hedeflediklerini belirterek, “Biz bağışçılarımıza kahramanlarımız diyoruz. Bağışçılarımız sayesinde bugün 8’inci anaokulumuzu açıyoruz. Ben burada sadece aracıyım. Anneler siz çok özelsiniz. Sizin yetiştireceğiniz evlatlar bu okul için çok önemli. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.
(hürriyet kelebek)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.