banner

2013 ÖMSS Yerleştirme sonuçları
2013 ÖMSS Yerleştirme Sonuçları noter huzurunda 14 Mart'ta ilan edilecek

ÖMSS Yerleştirme Sonucunuzu öğrenmek için Tıklayın

2013 ÖMSS kura ile yerleştirme 14 Mart’ta ÖSYM’nin Ankara’daki merkezinde noter huzurunda yapılacak. Engelliler yerleştirme sonuçlarını aynı gün ÖSYM’nin http://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden öğrenebilecek

ÖSYM, 2013 ÖMSS kura ile yerleştirme sonuçlarını 14 Mart 2013 tarihinde ilan edecek. Engelli adaylar yerleştirme sonuçlarını ÖSYM’nin http://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebilecekler.

ÖSYM’den yapılan açıklamaya göre;

2013-ÖMSS/KURA ile kamu kurum ve kuruluşlarının ilköğretim/ortaokul/ilkokul düzeyi kadrolarına özürlü memur yerleştirme işlemi, 14 Mart 2013 tarihinde saat 16.00’da ÖSYM’nin Bilkent-Ankara’daki merkezinde yapılacaktır.

3 Ekim 2011 tarihli ve 28073 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Özürlülerin Devlet Memurluğuna Alınma Şartları İle Yapılacak Merkezi Sınav ve Kura Usulü Hakkında Yönetmeliğin 5. Maddesi gereği kura çekimi Noter huzurunda gerçekleştirilecektir.

Kura ile yerleştirme sonuçları aynı gün içinde ÖSYM'nin http://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden de açıklanacaktır.

Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

  

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.