banner
banner
banner

Yüksel Arslan / Erzurum Milli Eğitim Müdürü
yuksel_arslan1970 yılında Çanakkale’nin Bayramiç İlçesinde doğan Yüksel ARSLAN, ilk ve orta öğrenimimi kendi ilçesinde tamamlamış ve Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden 1993 yılında mezun olmuştur.
Çalışma hayatına özel sektörde başlayan ARSLAN 1994 yılında Zonguldak Çaycuma Pansiyonlu Merkez Orta Okulunda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olarak atandı. Askerlik hizmetini kısa dönem olarak tamamladıktan sonra 1996 yılında Çaycuma Çok Programlı Lisesi Müdür Yardımcısı, 1997 yılında aynı okulun Müdür Başyardımcısı, 2004 yılında aynı okulun Müdürü ve 2009 Yılında Sivas Zara İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.
2012 yılında Şırnak Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirilen ARSLAN, bu görevleri sırasında birçok kamu ve STK’ların yönetim ve denetim kurullarında bulundu. Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Projelerinde yönetici ve yararlanıcı olarak görev aldı. Bakanlığımızca düzenlenen birçok seminer, kurs ve şura çalışmalarına katıldı. Çeşitli Federasyonlara bağlı Ulusal Hakem ve İl Hakemi olarak görevlerde bulundu. 20 Mart 2014 tarihinde Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğünde göreve başlayan ARSLAN evli ve iki çocuk babasıdır.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.