banner

BİLFEN Yayıncılık TÜYAP’ta öğrenci ve öğretmenlerle buluşuyor
‘Yayıncılık Bilfen ile değişiyor, Bilfen sizlerle büyüyor’ temasıyla 2015 – 2016 eğitim-öğretim dönemine iddialı giren Bilfen Yayın Grubu, bünyesinde bulunan Bilfen Yayıncılık, Netbil Yayıncılık ve Bilport Online Dijital Eğitim Platformu ile 34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’ndaki yerini aldı.

tuyap fuarEğitim alanında başarılarıyla zirvede olan Bilfen Okulları’nın deneyimi ve birikimlerini, alanında yetkin güçlü öğretim kadrosuyla harmanlayarak yola çıkan Bilfen Yayıncılık; bugün Türkiye’nin 81 ilinde 400’ü aşkın bayisiyle okul öncesi dönemden üniversite hazırlığa kadar her kademede hazırladığı yayınlarını öğrenci ve öğretmenlerle buluşturuyor.

Bilfen Yayın Grubu, ülkenin geleceği olan çocuklar ve gençler için eğitim yayıncılığı alanındaki ihtiyaçları ve eksikleri göz önünde bulundurarak alana katkı sağlarken bugün, Bilfen ve Biltest markaları ile okul öncesi eğitim setleri, ilkokul - ortaokul ve liselere yönelik tüm sınıf ve branşları için yardımcı kaynak kitapları, soru bankaları, kazanım ve deneme testleriyle öğrencilerin ders çalışırken konuyu öğrenebilmeleri, yeni konulara hazırlanabilmeleri ve geçmişe dönük tüm konu tekrarlarını rahatlıkla yapabilmelerine olanak sağlamaktadır.

Başarı Geleneği Netbil Yayıncılık ile devam ediyor

Bilfen Yayın Grubu bünyesinde sektöre hızlı bir giriş yapan Netbil Yayıncılık, ilkokul düzeyinde tüm dersler fasikül setleri ile öğrencilerin başarı yolundaki takım arkadaşı olurken, ortaokul düzeyinde başarı yolunda sıra arkadaşı olan tüm dersler fasikül setleri ile fuar boyunca 5. Salon 106 nolu standta öğrenci ve öğretmenler ile buluşmaya hazır.

Geleceğin Eğitim Teknolojisi ‘Bilport’

İlk, orta ve lise öğrencilerinin, akıllı cep telefonları, tabletler, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlar kullanarak multimedya ve animasyonlar ile zenginleştirilmiş ders içerikleriyle çalışabilecekleri, uygulama ve ödevlerini yapabilecekleri dijital eğitim portalı ‘BİLPORT’ 34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda en çok ziyaret edilen stantlardan biri olacak.

Dünyayla eş zamanlı teknolojileri kullanarak geliştirilen eğitim portalı BİLPORT, Bilfen Eğitim Kurumları’nın deneyimli eğitim kadrosu ve Bilfen Yayıncılığın AR-GE ekibi tarafından uzun araştırmalar ve çalışmalar sonucu yayın hayatına başladı.

Bilport Online Eğitim Portalı; tablet bilgisayarlarda mevcut teknolojilerle gösterilemeyen flash içerikleri işlenebilir hale getiren yepyeni bir teknoloji (HTML - 5) ile öğrenciler için kâbusa dönüşen sayısal dersleri, multimedya görüntülerle destekleyerek kolay anlaşılabilir hale getiriyor.

Eğitim dünyası için en göze çarpan teknolojik yenilik olan Bilport; içerdiği 600 fasikül, 40.000 görsel, 900 oyun, 1.2 milyon telifli soru ve 35.000 video ile öğrencilerin ve eğitimcilerin beğenisine sunuluyor. 15 Kasım tarihine kadar açık olacak fuarda, Bilfen Yayıncılık ve Bilport stantlarını 6. Salon 202 nolu alanda ziyaret edebilir, alanında uzman yetkililerden detaylı bilgiler alabilirsiniz.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.