banner

Sütü seven kamyoncular sinemada
İnternette ''sütü seven kamyoncular '' videosuyla popüler olan gençler , beyaz perdeye geçiş yaptılar.
Birkaç yıl önce 'Sütü Seven Kamyoncular' videosuyla parlayan Tansu Tunçel, Volkan Öge, Ömer Cedimağar'ın internet âleminde aynı isimle (Patlak Sokaklar) dolaşan beş bölümlük video serisi,sinemaya uyarlandı.

Abdullah Oğuz'un yapımcılığında çekilen filmi Kerim Barutçu yönetiyor. İnternet fenomeni üç arkadaşa ise Selin Demiratar, Doğa Rutkay, Kubilay Tunçer ve Bülent Serttaş eşlik ediyor. Temelde, Türkçe dublajlı olarak televizyonda gösterilen üçüncü sınıf Amerikan polisiye filmlerindeki klişeleri tiye alan film, Black Jack isimli bir suçlunun peşindeki dedektif ikilisi John Lemmon ve Billy Billy'yi anlatıyor. İntikam yemini etmiş hapishane kaçkını Black Jack, insanları aptala çeviren Gerzomat adlı makineyi ele geçirir. Ancak Black Jack'in Gerzomat'ı kullanması için kaçık profesör Mary Jane'e ihtiyacı vardır. Cengâver polislerimiz John Lemmon, Billy Billy ve bayan polis Jennifer, Mary Jane'i korumakla görevlendirilirler. Ancak işler hiç de umdukları gibi gitmez.
 Sinemada yeni fenomen olabileceklerini  söyleyen genç oyuncuların filmi sinemada
seyirci ile buluştu. 

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.