banner

James Bond İstanbul’un lodosuna yenik düştü
James Bond serisinin son filmi olan ''Skyfall''un yarınki çekimleri iptal edildi.

Bugün Eminönü'nde bulunan İş Bankası Müzesi önünde film için kurulan halk pazarı setinde dekorlar şiddetli lodos nedeniyle etrafa dağıldı.

Bu sırada set ekibinden bir kişi hafif yaralandı.

Setin çevresinde güvenlik önlemleri alınırken, vatandaşların çekim alanına girmesine izin verilmiyor.

Bu arada, İstanbul'daki şiddetli lodostan Fatih Camisi içinde kurulan kitap fuarı da etkilendi. Rafların uçması nedeniyle çok sayıda kitap yerlere dağıldı.

Ayrıca, Fatih Camisi arkasında kurulan Çarşamba Pazarı'nda esnafların brandaları da çözüldü.

Nişantaşı'ndaki iskele de çökme olayı

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Teşvikiye Caddesi Karakol Sokağı girişinde bulunan bir inşaat iskelesi ile binanın önündeki perdenin çöktüğü olay yerine geldi.

Burada bir açıklama yapan Sarıgül, bir anda gelen fırtına nedeniyle yaşanan olayda bir taksicinin kolundan yaralandığını hatırlattı. Taksicinin aracında oluşan hasar ile taksicinin sağlık giderlerinin belediye tarafından karşılanacağını belirten Sarıgül, Şişli'de fırtına nedeniyle özellikle Kuştepe, Mahmut Şevket Paşa ve Harbiye'de 14 noktada hasar oluştuğunu söyledi.

Sarıgül, ''Bu fırtına gösterdi ki bundan sonra ruhsat verirken iskeleler için fırtına hesaplaması da yapılacak'' dedi.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.