banner

Anıtkabir Özel Defteri halka açılıyor
Atatürk'ün Ebedi İstirahatgahı Anıtkabir'de bulunan Anıtkabir Özel Defteri çok özel bir proje ile halka açılıyor.

anıtkabir özel defteri halka açılıyorBir çok kişinin merak ettiği, okumak için araştırmalar yaptığı, bu özel defter artık bir tık kadar yakınınızda...

Atatürk’ün ölümünün 70. Yılında yapılan uygulama

Ulu Önder Atatürk'ün huzurunda bulunan defterin  internet ortamında oluşturulmasıyla birlikte artık defter herkesin kullanımına açılmış olacak.

Neler yapabilirsiniz?

Web sitesine üye olup Anıtkabir Özel Defteri'ni doldurarak Atatürk'e duygularınızı yazabilir ve paylaşabilirsiniz.

Yazdığınız yazılar onaylandıktan sonra sayfanın altında çıkan otomatik paylaşım butonu ile sosyal sitelerde paylaşabilirsiniz.

Facebook, Twitter, Orkut gibi bilgi paylaşım sitelerindeki sayfalarınıza sitenin linkini koyabilir ve oradaki gruplarda bahsedebilirsiniz.

Elinizdeki yazı, resim, video gibi arşivleri  paylaşabilirsiniz.

Öneri ve isteklerinizi iletişim linkinden bize ulaştırabilisiniz.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.