banner

KPSS İptal Olur mu?
7 Temmuz KPSS'de soruların aynısının dışarıya sızdırıldığı belgeleri ile yayınlandı.

kpss 2012KPSS'ye giren milyonlarca aday sınav sorularının internete sızmasıyla beraber şok oldu. KPSS sorularının sitelerde yayınlanması , sabah saaat 6 da twiter'da yayınlanması işleri arap saçına çevirdi. ÖSYM, KPSS Sorularının sızdırılmasının olmadığını açıkladı. KPSS sorularının çalındığı yönündeki iddalar, ayrıca KCK'ya yönelik yapılan KPSS tutuklamaları güne damgasını vurdu.

KPSS sorularının nete sızmasının ardından KPSS'ye giren adaylar , 'KPSS İptal Edilecek mi?' sorusunu birbirlerine sormaya başladı.

(personelmeb)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.