banner
banner

Seçmeli Derslerde Tercih Nasıl Yapılmalı? (video)




4+4+4 yasasıyla birlikte uygulamaya girecek seçmeli dersler "Hz. Muhammed'in Hayatı", "Kur'an-ı Kerim" ve "Kürtçe." Bu yıldan itibaren 5 ve 9. Sınıf öğrencilerinin tercihlerine sunulacak.

seçmeli ders tercihiTalim Terbiye Kurulu Başkanı Emin Karip, o derslerin özelliklerini, nasıl tercih edileceğini CNN TÜRK'te anlattı. 4+4+4 yasasıyla birlikte uygulamaya girecek seçmeli dersler "Hz. Muhammed'in Hayatı", "Kur'an-ı Kerim" ve "Kürtçe." Bu yıldan itibaren 5 ve 9. Sınıf öğrencilerinin tercihlerine sunulacak. Talim Terbiye Kurulu Başkanı Emin Karip, o derslerin özelliklerini, nasıl tercih edileceğini CNN TÜRK'te anlattı.

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.



Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.