banner

Okuldan atılan öğrenci öğretmenlere bıçakla saldırdı
Yozgat’ta geçen yıl öğretmenini darp ettiği gerekçesiyle okuldan atılan öğrenci, bugün aynı okulda öğretmenlere bıçakla saldırdı.

Geçen yıl öğretmenini darp ettiği gerekçesiyle okuldan atılan S.B. (18) isimli öğrenci, bugün saat 13.15 sıralarında atıldığı Yozgat Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'ne sarhoş bir şekilde geldi. Okuldan bir öğrenciyi dışarı çıkarmak isteyen S.B., dışarı çıkmasını isteyen öğretmenlere bıçak çekti. Öğretmenler odasına giren şahsın rastgele salladığı bıçak A.P. isimli öğretmenin koluna isabet etti. Bıçak tam açılmadığı için öğretmen yara almadan kurtulurken, araya giren diğer öğretmenlerden H.İ., saldırganı kolundan çekerek öğretmenler odasından çıkardı. Olayın ardından hızlı adımlarla okuldan uzaklaşan S.B., daha sonra polisler tarafından gözaltına alındı.18 yaşını doldurduğu için kaldığı yetiştirme yurdundan çıkarıldığı ve şizofreni hastası olduğu öğrenilen S.B.’nin geçen yıl bir öğretmenini darp edip bir arkadaşını da bıçakla yaraladığı belirtildi.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.