banner

Kötü bir niyetim yoktu
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, gazeteci olmak isteyen gencin tüm hayallerini yıktı

Dün oynan Mersin İdmanyurdu-Galatasaray maçına, maçtan çok Fatih Terim’in basın toplantısında soru sormak isteyen ama gazeteci olmadığının anlaşılması üzerine Terim’den azar işiten genç damga vurdu

Gazetelerin manşetlerinde de geniş yer verilen olayın kahramanı genç amatör bir kameramana konuştu

Berabere biten Mersin İdmanyurdu- Galatasaray maçının değerlendirildiği basın toplantısında soru sormak istediği Fatih Terim ’in tepkisi üzerine kaçan gencin ‘sorusu’nu stattan uzaklaşırken amatör bir kameramana sorduğu ortaya çıktı.

Açıklama yapan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in tepkisi üzerine basın toplantısının yapıldığı salonu terk ederek stat dışına çıkan genç, kısa süre sonra amatör bir kameramana konuşmuş. Adını vermeyen genç, kameraya şu sözleri söyledikten sonra stadyum önünden uzaklaşıyor: “İleride gazeteci olmak istiyordum. Bu nedenle heyecanımı yenmek için bir soru sormak istiyordum. Engin Baytar’ın cezasının bitmesi, Yekta’nın yükselen form grafiği, Melo’nun sakatlıktan çıkmasıyla ileride kadro şekillenmesi nasıl olacak, diye soru soracaktım. Kesinlikle kötü bir niyetim yoktu. Geçen sezon da yine Mersin’de Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman’a da soru sormuştum."

Fatih Terim çok sinirlenmişti

Pazar günkü toplantıda gazeteciler arasına karışan bir kişi, Fatih Terim’e, soru sormak istemişti. Terim ise gence, “Hangi gazetedensiniz?” sorusunu yöneltmişti. Adı öğrenilemeyen kişinin, herhangi bir gazeteden olmadığını söylemesi üzerine Fatih Terim, basın mensuplarına, "Biz size kendimizi teslim ediyoruz. Basın olmayan kişiye bana soru sordurtuyorsunuz. Böyle bir şey nasıl olabilir. Yoldan geçen biri gelip burada bana soru mu soruyor. Eğer böyle olursa bir daha basın toplantısına da gelmem. Böyle bir şey var mı?" diye tepki gösterip salonu terk etmişti. 

İşte o görüntüler

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.